تبلیغات
The Old Teen - دختر شایسته ی ایرانی الاصل 2015 کانادا
My dark DREAMS#

دختر شایسته ی ایرانی الاصل 2015 کانادا

یکشنبه 6 دی 1394 08:12 ب.ظ

نویسنده : Little Monster Deli
ارسال شده در: دخترونه ، مطالب ،

در کنار این سخن که « هنر نزد ایرانیان است و بس » باید گفت « زیبایی هم فقط نزد ایرانیان است و بس » . اکثر ملکه های زیبایی در کشورهای غربی ، بانوان زیبای ایرانی الاصل هستند که در کشوری دیگر به عنوان ملکه ی زیبایی ها شناخته می شوند .


بقیه در ادامه ی مطلب...

یکی از این بانوان که در مسابقه ی « دوشیزه ی دنیا » در کانادا شرکت کرده بود ، دختری با کمالات به نام رامونا امیری است که اصالتا ایرانی می باشد . او در آذربایجان غربی به دنیا آمده و پدر و مادر وی ایرانی هستند . پدر رامونا  از اهالی ارومیه و آشور می باشد ، به همین خاطر رامونا یک ایرانی آشوری به حساب می آید .
رامونا قادر است به 4 زبان زنده ی دنیا سخن بگوید . او کاملا به زبان « انگلیسی ، فرانسوی ، فارسی و آشوری » مسلط است . وی فارغ التحصیل رشته ی زیست شناسی از دانشگاه ونکوور در شهر مونترال می باشد .او در سال 2005 وقتی در مسابقه ی  دوشیزه ی دنیا  در کانادا شرکت کرد ، توانست به مرحله ی فینال راه پیدا کند ولی جام قهرمانی نصیب یکی دیگر شد . اما امسال یعنی در سال 2015 ، رامونا در این مسابقه شرکت کرد و بلاخره توانست نفر اول شود .
او می گوید ، در ملاک های انتخاب دوشیزه ی دنیا ، داورهای مسابقه همه ی جوانب را در نظر می گیرند حتی میزان تحصیلات و این به من کمک کرد .


دیدگاه ها : نظرات
دنبالک ها: http://www.1dar1.com ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 6 دی 1394 08:17 ب.ظ