تبلیغات
The Old Teen - كفش‌ هایی که میشه بهشون فکر کرد!
My dark DREAMS#

كفش‌ هایی که میشه بهشون فکر کرد!

پنجشنبه 4 تیر 1394 01:15 ق.ظ

نویسنده : Little Monster Deli
ارسال شده در: دخترونه ، مدل ها ،

اسم «عروسكی» انتخاب خوبی برای كفش‌هایی بود كه در چند سال گذشته بازار گرمی داشتند؛ كفش‌هایی ظریف و اغلب تخت كه سبكی خوشایندی داشتند اما دوران شكوه این كفش‌ها به پایان رسیده است و برای امسال مدل‌هایی به بازار آمده‌اند كه چند سانتیمتری به قد شما اضافه می‌كنند. فكر نكنید قرار است در روزهای پیش‌رو، كفش‌های پاشنه‌دار بپوشید و راهی خیابان‌های شهر شوید. كفش‌های مد امسال، اغلب لژ یكسره‌ای دارند كه هم استفاده از آنها راحت است و هم شما را بلندتر نشان می‌دهند.

بازگشت ونس‌ها

در ویترین مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هایی باشید


مدل كلی كفش‌هایی كه به زودی در فروشگاه‌ها زیاد خواهید دید، از مدل ونس الهام گرفته شده است. كفش‌هایی با سر گرد و راحتی كه هیچ وقت انگشت‌های پای‌تان را اذیت نخواهند كرد. طراحان اچ‌اند‌ام برای تابستانی كردن این كفش‌ها، سطح روی كفش را مشبك كرده اند. البته ویژگی دیگر این كفش، رنگ آن است كه با لباس‌های اسپرت مثل جین تضاد جذابی دارد و حس خنکی به ست لباس می‌بخشد. این كفش را با حدود قیمت 250 هزار تومان می‌توانید از نمایندگی‌های این برند در خیابان پاسداران یا فرشته پیدا كنید.


خلاقیت دوست داشتنی

در ویترین مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هایی باشید

این كفش تمام ویژگی‌های یك نمونه محبوب روزها را دارد: 1- رنگ روشن، 2- داشتن لژ یكسره با بافت حصیری، 3- داشتن رویه‌ای مشابه كفش‌های كلاسیك، 4- استفاده از پارچه‌های مختلف به جای چرم و جیر مرسوم در كفش‌ها. اضافه كردن دو سوراخ در دو طرف كفش هم خلاقیت این طراح است. این مدل كفش را می‌توانید با قیمتی حدود 150 هزار تومان از فروشگاه‌های برج آرین بخرید.


پیش به سوی تابستان

در ویترین مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هایی باشید

این كفش زارا هم نمونه‌ای كاربردی است؛ كفشی كه تا آخر تابستان می‌توانید بپوشید. لژ حصیری و جلویی گرد دارد تا در مجموعه امسال قرار بگیرد اما به دلیل باز بودن وسط كفش در روزهای گرم‌تر سال هم قابل استفاده است. این كفش را با حدود قیمت 180 هزار تومان می‌توانید از فروشگاه‌های زارا بخرید. این كفش به دلیل استفاده از چرم مشكی برای استفاده روزانه پیشنهاد بهتری است.


عروس‌پوشان

در ویترین مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هایی باشید

با كفش‌‌های تورنشان آشنا شوید؛ كفش‌هایی كه به جای هر پارچه رایجی از تور و گیپور در دوخت آنها استفاده شده است. بی‌شك خنك‌تر از این كفش‌ها برای روزهای پیش‌رو پیدا نخواهید كرد. ویژگی این كفش‌ها در مقایسه با كفش‌های عروسكی سال‌های گذشته، داشتن یك تا دو سانتیمتر لژ است كه فشار كمتری به كمر و پا هنگام راه رفتن وارد می‌كند. این كفش را با حدود قیمت 100 هزار تومان می‌توانید در مركز خرید تندیس پیدا كنید.


 آهنی شوید

در ویترین مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هایی باشید

سرپوش آهنی كفش را هم به خاطر بسپارید. اگر در فروشگاه‌های كفش چرخ بزنید، حتما ونس‌هایی كه قسمت جلوی آنها تكه فلزی كار شده را خواهید دید. این كفش‌ها را در رنگ‌های ملایم تابستانی مثل گلبهی، سفید و البته رنگ‌های خاصی مثل طلایی و نقره‌ای خواهید دید. این كفش‌ها را با قیمتی حدود 200 تا 250 هزار تومان از فروشگاه‌های زارا، مانگو و. . . خواهید یافت. این مدل كفش بهترین انتخاب برای ست‌های نیمه‌رسمی است.


نقش‌های ماندگار

در ویترین مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هایی باشید

در یك نگاه كلی، كفش‌هایی كه برای تابستان امسال طراحان به شما پیشنهاد می‌كنند، ساده هستند اما نمونه‌هایی كه با پارچه‌های نقشدار تهیه شده‌اند را هم می‌توانید در این مجموعه‌ها ببینید؛ نقوش ریز گل، چارخانه، راه‌راه و. . . حتما به چشم‌تان می‌آید كه انتخاب خوبی برای تابستانی كردن حال و هوای یك ست هستند. این كفش را با حدود قیمت 100 هزار تومان در مركز خرید قائم می‌توانید بخرید.

در ویترین مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هایی باشیددیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کفش ، تابستانی ، کفش دخترونه ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 4 تیر 1394 02:05 ق.ظنمایش نظرات 1 تا 30